Bendruomenės diena 2019
Karjeros diena 2019
Bendruomenės diena 2018
Bendruomenės diena 2017
Bendruomenės diena 2016
Karjeros diena 2016
Karjeros diena 2014
Padėkos diena 2014m.
Padėkos dienos šventė
Archyvai

Mokytojų metodinė taryba

Pirmininkė – Svetlana Pavlovič, kalbų metodinės grupės pirmininkė, anglų kalbos mokytoja metodininkė

Nariai:

Lilija Rutkovskaja, klasių auklėtojų metodinės grupės pirmininkė, biologijos mokytoja metodininkė

Ona Jakubianec, socialinių mokslų, menų, technologijų ir kūno kultūros metodinės grupės pirmininkė, geografijos mokytoja metodininkė

Irena Čebruk, tiksliųjų ir gamtos mokslų metodinės grupės pirmininkė, matematikos mokytoja metodininkė

Tatjana Šalakitskaja,  pagalbos mokiniui metodinės grupės pirmininkė, socialinė pedagogė

 

Darbo taryba

Pirmininkė – Irena Čebruk, matematikos mokytoja metodininkė

Nariai:

Jekaterina Bunevič, matematikos mokytoja metodininkė

Svetlana Pavlovič, anglų kalbos mokytoja metodininkė

 

Vaiko gerovės komisija

Pirmininkė – Svetlana Kostina, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, psichologė

Pirmininkės pavaduotoja – Tatjana Šalakitskaja, socialinė pedagogė

Sekretorė – Nijolė Dabrienė, bibliotekos vedėja

Nariai:

Svetlana Fedatenkova, specialioji pedagogė, logopedė

Irena Januševskaja, visuomenės sveikatos priežiūros centro specialistė

Svetlana Pavlovič, anglų kalbos mokytoja

Vita Petkevičienė, lietuvių kalbos mokytoja

Lilija Rutkovskaja, biologijos mokytoja, skaityklos vedėja

Mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų atestacijos komisija

Pirmininkė – Irena Stuglienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Nariai:

Irena Čebruk, matematikos mokytoja metodininkė, darbo tarybos pirmininkė

Raimondas Gaidys, mokinių tėvų atstovas

Svetlana Pavlovič, anglų kalbos mokytoja metodininkė

Lilija Rutkovskaja, biologijos mokytoja metodininkė

Liudmila Semaško, etikos, ugdymo karjerai mokytoja metodininkė

Gražina Svarauskienė, rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė

 

Socialinė komisija

Pirmininkė – Irena Čebruk,  matematikos mokytoja metodininkė

Nariai:

Nijolė Dabrienė, bibliotekos vedėja 

Svetlana Pavlovič, anglų kalbos mokytoja metodininkė

Lilija Rutkovskaja, skaityklos vedėja, biologijos mokytoja metodininkė

Liudmila Semaško, etikos, ugdymo karjerai vyresnioji mokytoja

Irena Stuglienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė

Jurgita Travkina, technologijų vyresnioji mokytoja

 

Ugdymo karjerai darbo grupė

Pirmininkė – Liudmila Semaško, ugdymo karjerai, etikos mokytoja

Nariai:

Nijolė Dabrienė, bibliotekos vedėja

Svetlana Fedatenkova, specialioji pedagogė, logopedė

Oksana Gončarova, biologijos, chemijos mokytoja

Pavel Jemeljanov, informacinių technologijų mokytojas

Svetlana Kostina, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, psichologė

Vita Petkevičienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Lilija Rutkovskaja, biologijos mokytoja, bibliotekininkė

Tatjana Šalakitskaja, socialinė pedagogė

Rekvizitai

Švenčionių progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Lentupio g. 32,
LT-18126 Švenčionys
Tel. (8 387) 51 732
El.p. info@svprogimnazija.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 190505971

Pamokų laikas

1. 8.00- 8.45   (10 min.)
2. 8.55 – 9.40  (25 min)
3. 10.05- 10.50 (20 min)
4. 11.10-11.55  (15 min)
5. 12.10-12.55  (10 min)
6. 13.05-13.50 (10 min)
7. 14.00-14.45  (5 min)

Nuorodos

Naudinga informacija:

Olweus(OPKUS)

Dienynas

Elektroninis pažymėjimas

 

Vaikų linija

Tėvų linija

Perspėjimas ir informavimas

Informacinė sistema

Švietimo naujovės

Rajono aktualijos

2020 m. rugpjūčio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Lie    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31